площадь, м²
№274728
25.03.2026 9
1 083 750 грн. $25 500
13 090 грн. $308 за м2
+38 (093) 119-74-28
+38 (096) 092-12-80
Сергей (посредник)
Тип
дом / дача
Операция
продам
Общая площадь
83 м2
Площадь участка
2 сот.
Комнат
4
Этажность
1

Описание

Продам. Частина будинку район пр.Металургів, вул.Карла Роде (Давидова). Глина/цегла, 83 м.кв. 2 сотки. 2-а входу (2-і та 3-і кімнати), в одній половині ванна, туалет на вулиці, АГВ. Зливна яма, ділянка приватизована, кадастр. Капітальний гараж. 25 500 у.о. + послуги агенції. т.0931197428, 0960921280 Сергій, АН «Азбука житла». www.azbuka.dp.ua, https://easyhata.site/8835

Объявления по продаже домов в Днепре

29.04.2026
1 700 000 грн. / $40 000
24 650 грн. / $580 за м2
Возможен торг   Сергій
3 Площадь: 69 / 67 м2 Участок: 25 сот. Этажность: 1
Продам будинок на березі Дніпра власний берег річки 25 соток землі Дніпропетровськ область Дніпровський район с Діброва вул Некрасова 21 ціна 40000 Дол.
09.04.2026
1 402 500 грн. / $33 000
20 060 грн. / $472 за м2
Сергей
11 Площадь: 70 м2 Участок: 18 сот. Этажность: 1
Продам будинок 70 м. кв. 18 соток. Підгородне, пров. 1-й Залізничний. Будинок шлакоблок, обкладений цеглою, 1975, кухня 14 м.кв., житловий стан, 2 кімнати, камін в будинку, підвал, горище. Кадастр, кутова ділянка, вхід із однієї вулиці, в'їзд з іншо…
09.04.2026
2 847 500 грн. / $67 000
19 805 грн. / $466 за м2
Сергей
8 Площадь: 144 м2 Участок: 12 сот. Этажность: 1
Продам. Будинок площею 144 кв. м, ділянка 12 соток. Ігрень, вул. Василя Филоновича. Цегляний, 1969 р.б., всередині після капітального ремонту 2021 року. Висота стелі 3,1 м, 6 кімнат, 2 газові котли опалення. Центральне водопостачання, каналізація. Ч…
09.04.2026
1 147 500 грн. / $27 000
18 530 грн. / $436 за м2
Сергей
6 Площадь: 62 м2 Участок: 15 сот. Этажность: 1
Продам. Будинок 62 кв. м, 15 соток. Березанівка, пров.Променистий, район вул. Житомирська. Шлаколітий/цегла, житловий стан, 2 кімнати, кухня, коридор, суміщений санвузол, ванна, бойлер, газове опалення, свердловина з насосною станцією, вигрібна яма.…
25.03.2026
3 612 500 грн. / $85 000
27 795 грн. / $654 за м2
Сергей
8 Площадь: 130 м2 Участок: 10 сот. Этажность: 2
Продам. Будинок площею 130 кв. м, ділянка 10 соток. Клинчик, вул. Новочеркаська, (вул. Переволочанська) (район Вітчизняної та Передової). 5 кімнат, 2 поверхи, гараж площею 52 кв. м. Будинок повністю утеплений пінопластом товщиною 100 мм. Опалення дв…
11.02.2026
1 445 000 грн. / $34 000
24 097.50 грн. / $567 за м2
Сергей
6 Площадь: 60 м2 Участок: 4 сот. Этажность: 1
Продам. Будинок 60 м.кв., 4,4 сотки, верх пр.Івана Мазепи, вул.Петра Сокальського. Шлаколитой, 4-к, газовий котел опалення, житловий стан, під ремонт, зручності в будинку. 34 000 уе. + послуги агенції. т.0931197428, 0960921280 Сергій, АН «Азбука жит…
11.02.2026
3 740 000 грн. / $88 000
16 277.50 грн. / $383 за м2
Сергей
1 Площадь: 230 м2 Участок: 10 сот. Этажность: 2
Продам. Будинок 230 м.кв. 10 соток. Березанівка, вул. Віктора Сулими (Минусинська). Два поверхи, на дві половини 50 та 180 м.кв. , 2 санвузли, душові кабінки. Шлакоблок, утеплений пінопластом. Житловий стан. Мiсце для вiдпочинку в саду, вольєр, лiтн…
23.12.2025
442 500 грн. / $10 412
2 212.50 грн. / $52 за м2
Сергей
4 Площадь: 200 м2 Участок: 10 сот. Этажность: 2
Продам будинок – коробка 200 м. кв. 2 поверхи, 10 соток. Приватизована земля. Березанівка, вул.Кінноспортивна 70. Цегла, газ вулицею. 10000 Євро. + послуги агенції. т.0931197428, 0960921280 Сергій, АН «Азбука житла». www.azbuka.dp.ua, https://easyha…
22.12.2025
4 675 000 грн. / $110 000
15 597.50 грн. / $367 за м2
Сергей
1 Площадь: 300 м2 Участок: 10 сот. Этажность: 2
Продам. Будинок 300 м.кв. 10 соток. Краснопілля. вул.Дзеркальна. Цегла, після будівельників, під чистове оздоблення. Стіни 50 см., житлова площа 170 м.кв., гараж на 2 авто з ролетною брамою, над гаражем тераса, в будинку кухня-вітальня, кабінет, 4 с…
22.12.2025
4 250 000 грн. / $100 000
15 767.50 грн. / $371 за м2
Сергей
4 Площадь: 270 м2 Участок: 8 сот. Этажность: 2
Продам. Будинок 270 м.кв. 8 соток. ж/м Сокіл-1, вул. Гаріна (Сокільська). Два поверхи, після будівельників, 6 кімнат, стіни в 2 цеглини, ж/б перекриття, мпо. Дах металочерепиця. Огороджений силікатним цегляним парканом, велика зливна яма. 100 000 у.…
22.12.2025
2 975 000 грн. / $70 000
37 187.50 грн. / $875 за м2
Сергей
3 Площадь: 80 м2 Участок: 4 сот. Этажность: 1
Продам. Будинок 80 м.кв. 4 сотки. Центр, вул.Симона Петлюри (Шпиндяка), район Короленка. Без кадастру, цегла, 5 кімнат, житловий стан, АГВ, кімнати окремо, санвузол суміщений, капітальний гараж з ямою, альтанка, мангал. 70 000 уе. + послуги агенції.…
22.12.2025
3 612 500 грн. / $85 000
17 212.50 грн. / $405 за м2
Сергей
4 Площадь: 210 м2 Участок: 10 сот. Этажность: 2
Продам. Будинок 210 м.кв. 10 соток. Березанівка, вул.Онезька район вул.Петрозаводська. 2-а поверху, 5 кімнат, 210/168/15, Стіни з ракушняка 40 см +5 см утеплення пінополістиролом = 45см стіна, Панорамне скління (розсувні скляні двері) з виходом на т…
22.12.2025
1 105 000 грн. / $26 000
21 675 грн. / $510 за м2
Сергей
4 Площадь: 51 м2 Участок: 6 сот. Этажность: 1
Продам. Частина будинку 51 м. кв. 6 соток. Краснопілля, провулок Малий. Держакт. Будинок шлаколітий, 3 кімнати. Меблі, радянський стан, санвузол у будинку. Чавунні батареї, кухня у полу підвалі з окремим входом із двору. 26 000 уе. + послуги агенції…
22.12.2025
21 250 000 грн. / $500 000
38 675 грн. / $910 за м2
Сергей
4 Площадь: 550 м2 Участок: 18 сот. Этажность: 3
Продам. Будинок 550 м.кв. 18 соток. Клочко-6. вул.Іркутська. Два поверхи з цоколем і мансардою. Житлова площа 142 м.кв. 2 балкони. Ремонт. Цокольний поверх з вікнами. тераса і великий зимовий сад. В цоколі - велика більярдна, гостьова кімната, туале…
22.12.2025
3 825 000 грн. / $90 000
19 337.50 грн. / $455 за м2
Сергей
4 Площадь: 198 м2 Участок: 10 сот. Этажность: 2
Продам. Будинок 4-к Березанівка, вул.Белградська. Два поверхи 198 м.кв. 10 соток, берег озера Карпенкове, газ, АГВ, бомбосховище, гараж. Будинок із білої цегли 40 см, стіни. Утеплений, МПО, 380 В., інтернет, супутникове ТБ 90 000 уе + послуги агенці…
22.12.2025
2 380 000 грн. / $56 000
16 192.50 грн. / $381 за м2
Сергей
4 Площадь: 147 м2 Участок: 8 сот. Этажность: 2
Продам будинок 147 м.кв. 8 соток. Селище Мирний, тупик 33-ї маршрутки, вул.Скіфська (Маковського). 2-а поверхи, підвал 50 м.кв., 1-й поверх 95 м.кв., мансарда під внутрішнє оздоблення, цегла, всі зручності, 2-а гаражі на 3 авто. 56 000 уе. + послуги…